enova365


eksperckie oprogramowanie klasy ERP do zarządzania firmą. Wspiera procesy pracy i podejmowania decyzji. Program jest tworzony z myślą o użytkowniku. Ma wgraną wiedzę, pomagającą w rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów. Zapewnia przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, np. branżowymi.


 

 

Comarch Optima


Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Zaufało nam już ponad 50 000 Klientów, co klasyfikuje Comarch ERP Optima jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm. Poznaj Comarch ERP Optima:


 

 

SaldeoSMART


nowoczesna aplikacja, która analizuje skany lub elektroniczne formy dokumentów. Pobiera z nich informacje potrzebne dla firmy. Usprawnia proces księgowania. Pozwala to na import dokumentów bezpośrednio w programie księgowym lub systemie ERP.


 

 

Podpis elektroniczny Certum Mini


Urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego w wersji Mini. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany m.in. przez Płatników składek ZUS do podpisywania deklaracji. Dodatkowo zestaw posiada certyfikat E-mail ID, co umożliwia szyfrowanie poczty mailowej, bezpieczne logowanie się do systemów online przez WWW, jak również logowanie się do aplikacji przy pomocy tego certyfikatu.

Podpis elektroniczny SimplySign


SimplySign - mobilny kwalifikowany podpis elektroniczny. Funkcjonuje bez fizycznej karty i czytnika. Można z niego korzystać na urządzeniach mobilnych (Android i iOS) oraz na komputerach (PC, Mac OS). Podpis SimplySign działa w zgodzie ze wszystkimi kluczowymi usługami na rynku, 24/7, w każdym miejscu nas świecie.


 

 

Filmy instruktażowe

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z informacjami na temat aktualizacji i zmian w przepisach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od WeDoIT ul. Rozwadowska 15B NIP: 7010576159